POLİPOLİPREN HALILAR

 

AKRILIK CAMİ HALILARI

 

POLYAMID HALILAR

 

CAMİ HALILARI ;

 
İthal Duvar Kağıtları ile yaşam alanlarınıza renk katın..>>>
.............................................
cami halısı modelleri ,mescid halısı ,cami halıları, cami halı, cami halısı fiyatları, en uygun fiyatlarda cami halıları, cami halı kampanyaları, ucuz cami halıları,
.............................................
Karo Halı Modelleri, zengin renk ve desen alternatifleri ile tiyatro, otel, ev sinema, ofis, ve devlet dairelerinin vazgeçilmez yer döşeme sistemleri arasında yer almaktadır.
.............................................
Duvardan duvara halılar; desen, renk ve doku seçiminde neredeyse sınırsız olanaklar sunar..>>>
.............................................
Laminat Parke, Lamine Parke, Masif Parke konularında başta İstanbul ve çevresi olmak üzere tüm Türkiye' de satış ve uygulama olarak hizmet vermekteyiz.
.............................................
Pvc Zemin Kaplama iç mekan kaplamaları olarak bilinmektedir. Sert ve darbelere karşı dayanıklı olmasın dan dolayı Okul, Hastahane, Ofis, Avm Merkezleri, Spor Salonları, İş Yerleri...>>>
.............................................

 

CAMİ HALISI TEMİZLİĞİ

Camilerde var olan ve cemaatin üşümeden, soğukla ve zeminle temas etmeden namaz kılabilmesini sağlayan cami halıları; her gün farklı farklı insanlar tarafından kullanıldığı için belirli bir süre sonra kirlenmeye yüz tutmaya başlar. Tercih edilen ve kullanılan cami halısı türü her ne olursa olsun, bu durum neredeyse kaçınılmazdır. Hal böyle olunca insanların cami halılarının temizliğini sağlamak adına çalışma yapması gereği doğar, ki bu çalışmayı da kişisel çaba ve gayretler sonucu yapabilmek neredeyse mümkün değildir. Sıradan halıların aksine oldukça farklı ve daha kompleks bir yapıya ev sahipliği yapan cami halıları, özel makine ve şampuanlar aracılığıyla temizlenmelidir. Tüm bunlar için de alanında uzman bir cami halısı temizliği firmasıyla çalışmak, tüm sorunların üstesinden gelmeniz noktasında ciddi yardım sağlar.

Cami halısı temizliği ise genellikle bayram arefelerinde gerçekleştirilir. Müslümanların temiz ve özenli giyindiği bayram günlerinde camilerin de temiz ve estetik görünmesi gerekir. Caminin her tarafı düzenli bir şekilde temizlendiği için, cami halısının da bu temizlikten nasibini alması kaçınılmazdır. Halılarını yıkatmak istediğiniz caminin keşif işlemi yapıldıktan sonra alanında uzman ekipman ve personeliyle cami halılarını temizleyecek olan firmalarla ilgili kısa ve öz bir ön araştırma yapmanız yine size büyük yarar sağlayabilir. Unutmamak gerekir ki, merdiven altı olarak tabir edilen cami halı temizleyicileri halıların ömrünün kısalmasına istemeden de olsa sebep verebilirler.