• 0 212 876 27 41

Otel Halısı satın almak istiyorum ne yapmalıyım ?

     Bir çok firma otel halısı satıyoruz diye web sitelerine ürün eklemektedir. Ancak bunların çoğu otel halısını kendi satmamaktadır. Başka satıcılardan temin etme yoluna gitmektedirler, bu durum bir çok sorunu peşinden getirecektir. Örneğin ürün ilk satıcıdan çıkmadığı için istenilen ürünün devamını tedarik edememe gibi sorunlar teşkil oluşturabilmektedir, karşılaşılan sorun olunca sorunu anında çözmek mümkün değildir. Ayrıca ürün ilk elden çıkmadığı için son tüketiciye ,aradaki kişilerin kendi paylarını ürüne eklemeleri nedeniyle çok pahalıya gelmektedir. Otel halısı almak için otel halısı satan , depoları olan stoklu otel halısı satan firmaları tercih ediniz, Kristal Halı da yıllardır Başta İstanbul ve türkiyenin tüm illerinde bu sektörde halı istanbul otel halısı, karo halı, cami halısı, parke stokları ile her zaman gözde bir firma olmuştur.
Peki İyi bir Otel halısı nasıl olmalıdır ?

Otel Halısı Özellikleri Nasıl Olmalıdır?

Otel halı fazla kullanım trafiğinden dolayı  bazı özellikleri sağlamalıdır. Bu aşamada müşterilerimiz otel zemini için otel halı tercihi yaparken aşağıdaki kriterlerin sağlanıyor olduğundan emin olmalılar;

●     Halının nem tutmaması önemlidir. Bu aynı zamanda rutubetsiz bir zemin ve ortam için de önemlidir.

●     Otel Halısı alev almaz özellikte olmalıdır

●     üzeri çok sık kullanılacağı için otel halısı modeli aynı zamanda kolay kolay kirlenmemeli, renkleri solmamalı ve sürekli canlı görünmeli 

●     Desen ve renk seçimi çok önemli, ilk göze çarpınca beğenilecek tonlarda olmalı, otelde dekorasyonu yansıtan renk ve desenlere sahip olması önemlidir.

●     Eşyaların ayaklarının izleri çıkmamalı , benzer kuvvetlere karşı da dayanıklı olmalıdır.

Tüm bu kriterler, kaliteli otel halısı modeli' nin sağlaması gereken başlıca özellikler arasında yer alır  firmamız Kristal Zemin sizlere satışa sunmuş olduğu otel halısı modellerinde bu özellikler, çok daha fazlası ile sağlanmaktadır. Sizlere birinci sınıf kalite stoklu otel halısı modelleri satışa sunmakla birlikte oldukça uygun otel halısı fiyatları dahilinde satışlarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Tümünü Görüntüle