• 0 212 876 27 41

Cami Halısı

  • 24.11.2020

CAMİ HALISI HAKKINDA BİLİNMEYENLER

Pazarlarda çok sayıda kilim ve halı gördünüz ancak cami halısı ve kilimleri onlardan oldukça farklıdır. Bu halılar  ile sıradan halıları birbirinden ayırmak bazen zor olsa da birbirine benzemez ve her ikisinin de yerlerinde kendine has önemli özellikleri vardır.

Cami Halısı Nedir?

Cami halısının kendi tarihi ve kendi değeri vardır, zira Müslümanlar eskiden beri ibadet ve dini faaliyetlerde bulundukları camii ve mescitlerde serilen halılara cami halısı ve mescit halısı diyebiliriz.

Halı genellikle ABD'de on iki fit üç, 7 m ve on beş fit dört.6 m, Avrupa'da dört m ve beş m genişliğinde oluşturulur. Bir cami halısı, bazen ortak bir arkalığa bağlı yüksek yığın tabakasından oluşan bir tekstil kaplama olabilir.

Birçok halı stili kullanıyoruz, ancak Cami Halısı benzersizdir  ve Camide hem konfor hem de güzellik için kullanılır. Bu tür halılar diğer halılardan farklı görünür ve ses verir.

Özellikle camide kullanılmak üzere yapılmıştır. Bu halılar tasarımlarda huzur ve uyum sergiliyor. Gösterge ve masallar için bu maketlerdeki tipik desenler ve yapılar kullanılmıştır.

Türkiye'deki bu halıların tedarikçilerinden biriyiz ve mağazalarımızdan tedarik ediyoruz ve her bakımdan mükemmeller. Cami Halımız bir dizi avantaj sağlar.

Türkiye de Cami halısı ;kendine has özellikleri ve Tasarımları olan aynı zamanda hem kalite hem de tasarım açısından güzel, renk kombinasyonu ve çok klasik temalara sahip bu halıların desenleri oldukça etkileyicidir. Soyut tasarımda da mevcuttur, ancak bu tür bir konsept oldukça nadirdir, genellikle bu tür halılar İslami simge yapılar ve tasarımlarla birlikte gelir.

Bazı Cami halıları veya seccadeler yalnızca düz renkte mevcuttur ve bazı tasarımcılar ve zanaatkârlar, Müslüman halılarının güzelliğini ve görünümünü geliştirmek için içine benzersiz detaylar ve hayali fikirler ekler. Temelde her şey tasarımcılara ve ustalara bağlıdır.

Tüm Müslümanlar  Türkiye'den Cami Halısı Almayı Tercih Ediyor

cami halısı üreticileri, cami halısı alanında yirmi yılı aşkın bir süredir derinlemesine uzmanlığa sahiptir.Yurt Halısı,Cami Halısı, Mescit Halı, Ofis Halıları,Karo halı, çim halı, temini ve kurulumunda uzmanız

Türkiyede  satılık en iyi Cami halısı  müşterilere düşük fiyatlarla ve yüksek hızlarda halılar koymaları için yardımcı oluyoruz. Bunu, halıları Türkiye ve dünya çapında bir ağdan tedarik ederek ve son derece tecrübeli bir ekip aracılığıyla yerleştirerek yapma eğilimindeyiz.

Türkiye de  Cami Halıları Satın Almak İçin En İyi Noktalar

İstanbul'da Cami Halısı Montajı Aşağıdaki adımlardan oluşur

1. Halı döşenecek yüzeyin şık ve temiz olduğundan emin olun. Herhangi bir boya veya derz macunu toplayın ve zemini tamamen süpürün ve vakumlayın.

2. Mümkünse, kapıları dünyadan kaldırın, böylece onların etrafında çalışmak zorunda kalmazsınız. Ayrıca kapıları taktik dışında tutmak, gerekirse kapı sövelerinin alt kısımlarını kesmenizi kolaylaştırabilir.

3. Altlığı, halının içine yerleştirmeyi planladığınız yöne dik olarak yerleştirin ve halat şeritlerinin yanından bir zımba çekiciyle zımbalayın.

4. Pedin dikişini, birbirlerinin yanında olmayacak şekilde değiştirerek zımbalayın. Eseri gerin, bu nedenle şeyler sıkıca bağlanır.

5. Pedin dikişini, birbirlerinin yanında olmayacak şekilde değiştirerek zımbalayın. Öğelerin sıkıca oturtulduğu birimi gerin.

6. Pedin dikişini, birbirlerinin yanında olmayacak şekilde değiştirerek zımbalayın. Her şeyin sıkı sıkıya bağlı olduğu her şeyi esnetin

Cami için en iyi halılar

Bir cami için en iyi halıyı mı arıyorsunuz? satın almadan önce aşağıdaki faktörleri göz önünde bulundurmalısınız. Birincisi halınızın tasarımı, diğeri ise cami tabanınızın veya seccadenizin boyutu olacaktır.

Mescit halısında kullanılan son malzeme ama en önemlisi. Herhangi bir Cami halısı tasarım ve boyutlandırma açısından iyiyse ve tabii ki kalite açısından tatmin ediciyse, o zaman cami için en iyi halı olur. Burada cami ihtiyacınıza en uygun halıyı seçerken kesinlikle yardımcı olacak bazı temel noktaları buluyorum.

Birincisi, tasarımın ilk başta dikkatinizi çeken bir şey olduğunu söylediğim gibi, etkileyici olurdu, başka bir şey de boyuttur, bu yüzden genellikle cami halıları 2,5 ft x 4 ft arasında değişir, ancak bir büyük bir halı parçası daha sonra istenilen boyutta mevcuttur.

Güzel cami halı tasarımları

Cami halısı tasarımlarıyla ilgili bazı detayları tartışalım. Çok klasik ve etkileyici olmalılar. Karmaşık desenler ve dokular için gitmenize gerek yok çünkü bu sıradan bir halı değil bir halıdır. Tasarımı seçerken çok dikkatli olmalısınız.

Cami halısı dokusu gerçekten önemli olan bir şeydir. Zarif düz renklere gidebilirsiniz. Şimdi mescit halınızda kullanılan malzemeden bahsedelim. Genellikle İstanbul'daki bu halıların çoğu pamuk ve ipekten yapılır, bu yüzden çok yumuşak ve güzeldirler.

Konforlu Ve Dayanıklı Cami Halıları

Cami Halılarında aranması gereken bir diğer önemli özellik ise dayanıklılıktır. İslam kültürünün vazgeçilmez parçası olan dayanıklı Online Cami Halıları, namaz sırasında rahatlık sunar. Uzun Ömürlü Cami Halıları camilerde uygulandığı yerde temiz bir soluk getirerek aydınlık ve ferah bir atmosfer yaratır.

Mülkünüz için yüksek kaliteli, ancak uygun maliyetli döşeme seçenekleri mi arıyorsunuz? O halde doğru yere geldiniz! Konut ve ticari müşteriler için birinci sınıf zemin döşeme hizmetleri ve halı satışı sağlayan bir şirket olan Kristal halıya hoş geldiniz.

İşi en yüksek hassasiyet ve kalite standartlarında tamamlamak için birinci sınıf malzeme, ekipman ve ürünleri kullanan bilgili ve deneyimli bir ekiple güveniyoruz. Mülkünüzün değerini ve iç mekan çekiciliğini artıracak sağlamlık, zarafet ve uzun ömürlülükle ilgili zeminler kurmaya odaklanıyoruz.

Uzmanlarımız, evinizin görünümünü tamamen değiştirecek çok çeşitli döşeme türleri, malzemeleri ve tasarımları sunar. Eviniz veya işyeriniz için seçeceğiniz döşeme tipi ne olursa olsun, montajın kusursuz bir şekilde yapılacağını ve son bitişin sizi etkileyeceğini garanti ediyoruz.

Amacımız, memnuniyetinizi sağlamak için tüm döşeme kurulumlarınızda düşük maliyet ve uygun fiyatlarla yüksek kaliteli sonuçlar ve uzun ömürlü yüzeyler elde etmektir.

Kristal Halıyı  seçmek, döşeme kurulumlarınızı en yüksek hassasiyetle ve her bütçeye uygun bir fiyata tamamlamak için güvenilir, profesyonel ve yetenekli bir şirketi seçmektir.

Kristal halı olarak vizyonumuz, kaliteli işçilik, ayrıntılı yaklaşımlar ve her zaman zamanında çözümler sunarak en iyi döşeme hizmetleri sağlayıcıları olmaktır.

GOOGLE CAMİ HALISI NASIL ÜRETİLİR?

Cami halısı nasıl üretilir sorunusuna cevap verecek olursak ilk olarak boyut hesabı yapılır, caminin metrekare ölçüleri hesaplanır bunun için Firmamızdan yardım alabilirsiniz Cami halısı ölçüleri İstanbul içerisinde istediğiniz ölçülere uygun cami halınız size teslim edilir.

cami halısı Firmamız cami halısı kaplaması yaparken Caminin her yerinin boydan boya halı ile kaplanmasını gerektiği konusunda size bilgi verecektir kolan  aralarının da halı ile kaplanması yer kazanmak açısından önemlidir.Cami halısı firmaları İstanbul içinde firmamız Uzun yıllardır cami halısı konusunda tecrübeleri ile Kristal Zemin güvenebileceğiniz bir firmadır. 

İsteğinize özel desen ve renkte halı üretiyoruz. modelleri seçmek için bizimle iletişem geçebilir veya web sitemizi ziyaret edebilirsiniz

Kaliteli ipliklerle işinde uzman kişilerce üretilen halılar, caminin tabanını duvardan duvara kaplar ve cami içerisini ibadete uygun bir hale getirir.

HEMEN iletişime geçebilirsiniz

CAMİİ MİMARİSİ

Antik süslemelerden, sembolik ve geleneksel motiflerden oluşan etkileyici bir seçki ve çeşitli ölçeklerdeki geometrik desenlerin çağdaş yorumlarının yer aldığı Mosque Carpets Türkiye koleksiyonu, camilere ve dini merkezlere atmosfer, konfor ve pratik avantajlar getiriyor. Desenlere rafine melanj katmanları ve renk dereceli dokuları yerleştirerek, tasarımlar her alana derinlik ve ayrıntı zenginliği katar.

Türkiye de  Satılık Cami Halıları Cami Halısı üreticileri tarafından bir caminin tüm mimari gereksinimlerini karşılayacak kalitede inşa edilmiştir. Cami Halıları Online bile tasarım taleplerinizi hiçbir ekstra ücret ödemeden karşılamak için çok esnek yeniden renklendirme seçenekleri sunar.

Halı Döşeme Hakkında Özel

Değerli müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunmak için geniş ve otantik satıcı tabanı ile bağlantılar kurduk. Bunları seçerken, finansal istikrar, güvenilirlik, fiyat politikası, uygulama süresi, kalite, uzmanlık veya değil gibi bazı gerekli hususlar göz önünde bulundurulmalı ve paketleme standartları, ürünleri üretmek için hammaddelerin onlardan satın alındığını doğrulamalıdır.

Böylelikle tüm ürün ve hizmetler, bu rekabet ortamında kalmamıza yardımcı olan en son teknolojik ekipmanların yardımıyla profesyoneller tarafından yapılır ve sunulur. Dua, ticari ve ev gibi çok çeşitli cami halısı seçenekleri sizin için mevcuttur. Ayrıca düz, baskılı ve tüylü arasından seçim yapabilirsiniz. Modern cami halısı  ve sade cami halısı . Halı Döşeme, camiler, mescitler ve diğer yerler için, yetkili tekstil laboratuvarları tarafından onaylanmış yüksek kaliteli ve birinci sınıf iplikler kullanılarak mükemmel bir halı üretmekten gurur duyar.

Müslümanlar İçin Cami Halılarının Önemi

Tüm Müslüman erkek ve kadınlar genellikle temiz bir seccadede dua eder. Bu yüzden; Müslümanlar genellikle kolaylık sağlamak için camileri Cami Halıları ile süslüyorlar. Halı tasarımları, bazı camilerin duvarlarında, Kutsal Kabe veya Mescid-i Haram'ın bir kopyası olan nişlerle dekore edilmiştir.

Halı dokuma Müslüman kültüründe çok önemli bir gelenektir. Cami Halısı, seküler olmayan yaşamın dışındaki dekoratif  işlevler için de kullanılmaktadır. Evlerde ve iş yerlerinde, zeminlerin ve duvarların iç dekorasyonu için standart bir parçadır.

 CAMİ HALILARI ÇEŞİTLERİ

Kısaca cami halıları ve Mescit halıları camilerde veya mescitlerde Müslümanların dua ettiği zemini kaplamak için kullanılıyor diyebiliriz. İstanbul'da Cami Halıları mı arıyorsunuz  ? Öncelikle seccadelerin gerçekte ne olduğunu ve Müslümanların neden kullandıklarını tanıtacağız. Namaz, İslam'ın en önemli yükümlülüklerinden biridir. Erkek ya da kadın her Müslüman için günde beş defa Namaz kılınması gerekir. Bu yüzden zemini örtmek için cami halıları, seccade veya mescit halıları kullanılır. Ayrıca namaz kılarken kullanılan halıların düzgün ve temiz olması gerekir. Çünkü temizlik İslam'a göre imanın yarısıdır. Cami halıları Her camide mihrabı temsil eden bir ucunda, ibadet edenleri Mekke'ye yönlendiren bir yön noktası olan bir niş ile karakterizedir. Birçok kilimde bir veya daha fazla cami lambası da gösterilebilir.

Spot cami halıları

spot cami halıları  Spot, Fransızca dilinden Türkçe'mize geçmiş bir kelimedir, peki spot satış nedir peki, spot satış ise ;Bir malı çok miktarda toptancıdan veresiye aldıktan sonra  piyasada değerinden daha aşağıya peşin olarak satılması işlemine spot satış denir,spot cami halıları bir çok cami halısı modellerinde stoklu olarak ürünlerimiz mevcuttur.
spot cami halısı için sizde HAYDİ bizi arayın cami halısı firmalarını hemen ara müşteri temsilcimiz size yardımcı olsun


Kırmızı Cami Halıları

kırmızı cami halıları  Ancak günümüzde halı sektörü pazarında cami lambası içermeyen sade ve diğer tasarımlar mevcuttur. Kırmızı halılardan ibadet için en çekici olanı, düz stilde  veya tutmayan tasarımlarda bile. Bu halılar 4 fit genişliğinde ve sadece 100 fit uzunluğunda rulolar halinde gelir. Halı uzunluğu, alanın boşluğuna göre değişiklik gösterebilir. Kırmızı cami halıları . Genellikle çiçek desenlerini temsil eden yaldızlı gümüş ipliklerle Rokoko ve Barok tarzında işlenir. Namaz kılarken pürüzsüz ve rahat bir his kazandırmak için genel olarak farklı yükseklikteki örtüler kullanılır. Alt örtü kullanımı isteğe bağlıdır ancak birçok cami imamı konfor sağlamak için tercih etmiştir.

Yeşil Cami Halıları

yeşil cami halıları  Bir çok cami halısı modelleri arasında yeşil cami halıları mevcuttur kimi saflı yeşil cami halısı, kimisi ise seccadeli yeşil cami halısı formundadırBordo cami halıları

Bir çok cami halısı modelleri arasında bordo cami halıları mevcuttur kimi saflı yeşil cami halısı, kimisi ise seccadeli bordo cami halısı formundadır

Türk Mescit Halıları

türk mescit halıları  Türkiye'de cami halılarının en popüler menşei. Türkler tarafından yapılan ibadet halıları tüm dünyada meşhurdur. Koyun yününden yapılan Türk Mescit halısı  İstanbul ayrıca renkleri iyi alıyor. Genel olarak Türk Cami halılarının zemininde el eğirme olan yün kullanılır. Dokumada kullanılan iplikten önce en iyi kalite için birkaç standart birlikte bükülmelidir. Temelde pamuk, halıların büküm ve atkılarının temelinde kullanılır.

Lacivert Cami Halıları

Camilerde en çok tercih edilen modellerden bitanesi lacivert cami halısıdır


Saflı cami halıları

saflı cami halıları  Peki saflı cami halısı nasıl olmalıdır? Saflı cami halısı deyince akla ilk gelen şey cemaatin safını hemen bulmasıdır ,İstenilirse Cami halısı desenleri için safları  belirten şekilleri de tercih edilebilir.Saflı cami halıları cemaatin aynı safta olabilmesi için bir sütun bulunur bu sütun cemaatin rahat saf tutabilmesi için düşünülmüş bir sütundur bundan dolayı ismini buradan almıştır,Saflı Cami Halısının birçok rengi mevcuttur, mavi, yeşil, bej, bordo, yeşil, kahve, kırmızı, turkuaz renk modellerini inceleyebilir, beğendiğiniz cami halısı modelini bizlere ileterek anında sipariş verebilirsiniz. Kristal Halı olarak Türkiye’nin her yerine hizmet sunmaktayız.

Saflı cami halısı İstanbul da desenli modeller sıklıkla kullanılır,Cemaatin safı, halıdaki belirgin çizgi desenleri ile ayrılmıştır.Saflı cami halısını en çok büyük camiler tercih etse de, tüm camilere saflı cami halısı kullanılır

Göbekli Cami Halıları

göbekli yuvarlak cami halıları  Göbekli Halı modelleri oldukça rahat olmaları nedeniyle diğerlerinin arasında öne çıkıyor. İbadet için mümkün olan en rahat ortamı yaratmak için özel olarak  üretilen Göbekli Cami Halıları ile dini mekânlara konforlu çözümler sunuyoruz. Yuvarlak şekilli Cami Halıları, Cami Halısı modelleri arasında en çok tercih edilen seçeneklerdir. Halının kalbindeki görkemli yuvarlak şekilli camilerdeki ana ışık kaynağının hemen altında olacak şekilde hassas bir şekilde uygulanırlar. Bu Cami Halıları, camilerde zarif bir atmosfer yaratır.

Mihraplı cami halıları

Mihraplı cami halıları aynı zamanda seccade desenli halılarla aynı görünümdedir,mihraplı cami halılarının bir çok rengi vardır daha fazla bilgi edinmek için müşteri temsilcimizle görüşün

Seccadeli cami halıları

seccadeli cami halıları  Seccadeli cami halısı nedir peki ? Camiler ibadet edilen önemli mekanlardır. İnsanlar cemaatle birlikte namaz kılmak için camiye gelirler, İmam ve cemaatle  beraber namaz kılarlar, kim istemez aynı hizada durmayı herkes ister kendi için kalvuz olacak bir çizgi bir işaret ,işte o işaret ise üreticilerin ürettiği halının üstüne dokunan seccadedir.buna seccadeli cami halısıda denir.Seccadeli cami halısının belirlediği safların kolaylığı cemaatin işini kolaylaştırır ve kolayca secde edebilirler. Buda cemaatin bir düzen ve saf içerisinde ibadetlerini yerine getirmiş olurlar Seccadeli cami halılarında hertürlü motifler tercih edilir bazen su damlası, bazen çiçek deseni,. Firmamız Kristal Zemin cami halısı desenleri İstanbul genelinde farklı desen seçenekleriyle hizmet vermektedir.

Yurt halıları

Yurt halıları sağlığa uygun, tüy yün toz bırakmayan yapıya sahip olmalıdır,yün halıları bulunduğu alana duvardan duvara halı şeklinde yapılır, bulunduğu alana tam olarak yerleştirilir,yurt halısı modelleri, yurt halısı fiyatları gibi konularda bilgi edinmek için bize danışabilirsiniz

Yurt halı desenleri

Yurt halıları her dönem değişik desenlere sahne olmuştur,1950 lerde Osmanlı motifleri ağırlık kazanırken 1990 lı yıllarda çiçek desenli motifler yurt halılarında kullanılmaya başlandı,son yıllarda ise su damlacıkları ,aile motyifleri ve hayvan motifleri kullanılmaya başlandı

Yurt halı fiyatları

Çok değişik ebat ve yapıda serilen yün halı fiyatları bulunduğu alana göre fiyatlandırıldığı için burada net bir fiyat vermek mümkün değildir,son fiyatları öğrenmek için müşteri temsilcimize sorunuz

 TÜRKİYE DE CAMİ HALILARI

Cami Halılarında dua etmek İçin başınızı eğin, cami herkesin kalbine çok yakın bir yerdir. Hepimiz dua ettiği yerin Camiler olduğunu biliyoruz. Camiler herkese açıktır. Bir caminin içinde her zaman bir halı vardır, bu da onu ibadet için rahat bir yer yapar. Her yerde halısı olmayan camiler var ama çoğunda halı var. Camide bu kadar çok insanın ibadet edebilmesi için cami halısı şarttır. Cami halısı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Kristal Halı, her türden birinci sınıf halıları teslim etmesiyle bilinen bir isimdir. Türkiye'de Cami halısı tedarikinde en çok tercih edilen isim olduğumuzu açıklamaktan gurur duyuyoruz.

Türkiye'de Cami Halıları İçin Bizi Tercih Edebilirsiniz Çünkü

Uygun fiyatlar

İşbirliği

Profesyonellik

Geniş çeşitlilik

Yüksek kalite

Eve teslim ve kurulum hizmetleri

Dayanıklılık

Çevrimiçi koleksiyon ekranı

7/24 kullanılabilirlik

Müşteri Hizmetleri

% 100 müşteri memnuniyeti

Duyarlı

Hızlı teslimat

Orijinal malzeme kullanılmıştır

Arkadaş canlısı

Rehberlik

Türkiye'de Cami Halılarının başlıca özellikleri bizden

Hem özelleştirilmiş hem de ölçüye göre yapılmış halı seçeneklerimiz vardır.

İsteğinize göre bir halı tasarımı da yaptırabilirsiniz.

Yanmaz halı da üretiyoruz.

Hijyenik olarak sahip olduğumuz halılar.

Bir dizi kumaş, tema, renk, desen ve tasarımımız var.

Basmak için yumuşak ve pürüzsüz.

Halılarımızın kalitesi kendini gösteriyor.

Halılarımızın fiyatları oldukça uygun.

Bu halılar uzun ömürlüdür.

Temizlemesi çok kolaydır.

Bizi arayarak bulunduğunuz yeri bilmemize izin verin, örnekleri size göstermek için sizi ziyaret edelim

Ayrıca kapıya teslimat ve kurulum hizmetleri de sunuyoruz.

Bize de Dua Edeceğinize eminiz

Türkiye'deki cami halılarını almanızı öneririz çünkü sizlere kalitemizi temin ederiz. Kullandığımız kumaş oldukça yumuşak ve rahattır. Halının tamamına uyulduğunda oluşan ipliklerin dokusu üzerine basılması en rahat şeydir. Türkiye cami halıları üzerinde namaz kılarken, Rabbimize dua edip namaz kılarken konforu hissedeceksiniz.

KRİSTAL HALI CAMİ HALILARI

İslam'da cami açık bir ibadet alanıdır. Cami tabiri “ibadet yeri” anlamına gelmektedir. İstanbul başta olmak üzere  cami halısının en büyük ve ana ithalatçılarından biriyiz diyebiliriz.

Cami halıları için iyi bilinen isim “Kristal Halı” dır. Uzmanlarımız, çeşitli ihtiyaçların kullanılmasıyla cami halıları için mükemmel tatmin edici kurulum tedarikçisini tedarik etmektedir. Türkiye'nin her yerinde cami halılarının kalitesini ve renklerini sunuyoruz. Cami halısı gibi ürünlerini en kolay fiyatla sunuyoruz. Cami Halısı ve mescit halısı ihtiyaçlarınız için bize danışın.

Neden Kristal Halı ?

neden kristal halı

  • Türkiye'deki en iyi Cami Halısı Firmaları’ndan birisi.
  • Kaliteden ödün vermeyen bir firma.
  • Alerjenik değildir.
  • Cami Halısı Fiyatımız piyasa fiyatlarıyla karşılaştırılabilir.
  • Cami Halısı Türkiye'nin hiçbir ürünü için ilave gizli ücret yoktur.
  • Tam kurulumla hızlı teslimat.
  • Teklifimiz ürün, numune kontrolü ve teslimat ve kurulum ücretlerini içerir.
  • Malzeme, renk ve kalitede tam garanti veriyoruz
  • Güvenilir ve garantili Cami Halısı üreticisi ve montaj uzmanı

İslam'da cami namazın açık bir çevresi olabilir. mescit ifadesi “ibadet yeri” anlamına gelmektedir. genellikle limandaki mescit halılarının en önemli ve ilk ithalatçılarından biri olma eğiliminde olduğumuzu söyleme eğilimindeyiz.

Mescit halıları için meşhur karar “Kristal Halı” dır. Türkiye'nin her yerinde mescit için aynı eski ve modern cami halıları sağlıyoruz. Mescit halıları gibi ürünlerini en iyi ücret ile sağlıyoruz. mescit halıları ve cami halısı ihtiyaçlarınız için bize danışın.

Neden bizi seçtiniz?

Birçok pazarlamacı ve zanaatkar, İstanbul cami halısı ve kilim tasarımında uzmanlaşmıştır, ancak Cami döşeme ihtiyaçlarınız için en iyi tasarımları, en iyi kaliteyi, en iyi boyutu ve en iyi malzemeyi arıyorsanız, İstanbul'daki Kristal halıyı ziyaret etmelisiniz. Bu marka Türkiye'nin her yerinde sunduğu hizmetlerle tanınmaktadır.

Müşterilerimizin ne istediğini biliyoruz, buna göre hazırlıklarımızı yapıyoruz, Türkiyenin en eski halı Mağazası Kristal Halı günün teknolojisini takip etmektedir

Halılarımızda müşterimizin isteği doğrultusunda hareket ediyoruz, eğer çok kaliteli halı istiyorsa ona göre iplik kullanıyoruz, maliyeti düşürtmek istiyorsa da ona göre iplik kullandırıyoruz ,sizlerin verdiği güç ile sektördeki öncü yerimizi koruyoruz, Fiyat listemizi müşterilerimizi üzmeyecek  şekilde güncelliyoruz, halı modelleri, iplik gramajı,cami halısı ölçüleri, marka vb durumlara  göre fiyatlar değişmektedir.

Bazı firmalar Google de web sitesi sıralamasını yükseltmek için Google ye çok fazla yapmadıkları işleri yazmaktalar lütfen her Google cami halısı İstanbul yazıp karşınıza çıkan cami halısı firmalarına itibar etmeyin köklü firma olan Kristal Zeminden her daim güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Cami Halısı(Mosque carpet)

Cami Halısı ;mescit veya camilerde zemin kaplaması olarak kullanılır. Müslümanlar günde beş vakit namaz kılarlar ve bu amaçla düzenli ve temiz bir yere ihtiyaçları vardır.

Her Müslümanın hayatında çok önemli ve prestijli bir maddedir, çünkü namaz islam'da her erkek ve kadın için bir zorunluluktur.

Cami halısı, seccade, zemin paspas veya bir kilim ile kaplı olsa bile, ek zemin kaplaması için esasen gereklidir. Cami Halısı ve diğer tüm zemin kaplamaları, bir ucunda, aslında Mekke'ye doğru bir nokta yönünde camide bir Mihrabı temsil eden bir niş ile karakterize edilir.

Günümüzde düz ve diğer cami halıları da piyasada çok yaygındır. Ortama güzellik katar ve belirli cami halısında renkleri, tasarımları ve şıklıkları ile uyum ve huzur mesajını yansıtır.

Tüm bu cami halıları, 4-6 feet'ten 100 feet'e (1 feet =0.3048 meters) ve hatta daha yukarıdan başlayarak çeşitli farklı uzunluklarda gelir. Kristal Cami Halıları , piyasadaki Cami halısı fiyatı için en iyi fiyatları sunan güvenilir bir Cami Halısı firmasıdır. Yani eğer satılık cami halısı arıyorsanız camihalisimodelleri.com kaliteli uzun ömürlü Cami Halısına sahip olmak için en iyi çözümdür.

Türkiye'de en iyi Cami Halısı firması olan Kristal Halı burada Cami Halısı Türkiye sağlar ,seccadeli cami halıları istenilen yere göre çeşitli renk, desen ve uzunluklarda mevcuttur. Bu yüzden satılık cami halısı arıyorsanız en doğru yer burası.

Bu halıların başka faydaları da var. Aşağıdakilerden bazıları aşağıda verilmiştir:

Gürültüyü Azaltır.

Rahat döşeme sağlar.

Diz sıyrılmasını en aza indirir.

Hoş bir görünüm sağlar.

İslami planlarla barış ve uyumu yansıtır.

Temizlemesi ve Yıkanması kolaydır.

Temizlik

Geniş alan cami halısının temizliği konusunda endişeli misiniz? Temizlik sağlıkla doğru orantılıdır. Temizlik İslam'a olan inancın veya inancın yarısı olduğu için İslam, temizlik konularına çok vurgu yapar. Mikrop ve tozsuz ortam sağlar.

Kolay kurulum

Cami halıları büyük rulo halinde bulunur, bu da taşınmasını ve kurulmasını kolaylaştırır. Halıyı yerleştirmek istediğiniz yere açmanız yeterlidir. Sadece birkaç dakika sürer.

Cami Halısı Firmaları Kristal Halı’nın yukarıda belirtilen kullanımlarını ve özelliklerini göz önünde bulundurarak, farklı kaliteyi farklı Cami Halısı Fiyatlarında, her türlü montaj ve temizlik ayarlarıyla hazır ve kişiye özel olarak sunmaktadır. Camihalisimodelleri.com adresine gidin ve Satılık Cami Halısı ürünlerine göz atın. Tam bir cami avlusu veya kapalı salon Cami Halısı kaplaması veya ihtiyaca göre farklı alanlar için farklı malzemelerden başka tip halılar ile farklı şemaların kombinasyonunu isteyebilirsiniz.


CAMİ HALISI, NERDEN ALINIR HANGİ CAMİ HALISI

cami halısı firmaları  Cami halısı nereden alınır buna siz karar vereceksiniz tabiki araştırıp sorup, memnuniyeti ölçüp karar vermeniz gerekecektir.Kristal halı,  sektördeki uzun yıllardır deneyimi ile titizce cami halıları üretmektedir. Yılların verdiği uzmanlık ve saha tecrübesi ile camilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde biliyor ve bu noktada hizmetimizi isabetli ve zaman kaybını az noktaya indirmekteyiz Kristal zemin önderliğinde ki cami halısı, sektördeki ihtiyaçlardan ve müşterilerimizin beklentilerinden doğdu ve bizde en iyisini ortaya koymak için elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz.

Tarafımızdan sunulan cami halıları, gerekli tüm standartlara tamamen uygundur.  Firmamız bünyesinde pek çok farklı cami ve mescit halısı desenleri bulunmaktadır Burada güzel bir renk, desen ve desen koleksiyonu bulacaksınız.

 Aynı zamanda İstanbul'un önde gelen cami halısı ithalatçılarından biriyiz. Ayrıca halılarımız dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

cami halılarını ararken kullanacağınız bazı isimler şu şekildedir. peki bunlar nelerdir? Bunlar; cami halısı ,moskee tapijten , teppiche , tappeti moschea ,mescid halısı ,cami halıları, cami

CAMİ HALISI ALMAK İÇİN NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Ürün yelpazemizde bir çok güzel renk ve desen mevcuttur. Çok çeşitli eşyalar arasından kolayca seçim yapabilirsiniz. Teslimat ve halı sabitleme için harika hizmetler sunuyoruz. Ayrıca, özelleştirilmiş siparişlerle de ilgileniyoruz. Ancak normal teslimattan biraz daha fazla zaman alır. 

Cami halılarımız dayanıklılığını artıran güçlü ipliklerle dokunmaktadır. Verilen zamanda teslimat ve tamir hizmeti vermek için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Çünkü zaman taahhüdü bizim için büyük önem taşıyor. Dahası, mümkün olan en rekabetçi düşük fiyatları sunuyoruz. 

Tüm bu öngörülen özellikler bizi eşsiz ve İstanbul'daki en iyi cami halısı firması yapıyor. O yüzden zamanınızı boşa harcamayı bırakın ve şimdi bizimle iletişime geçin. Size verimli ve zevkli hizmet vereceğiz.

Kristal Halıya geldiğinizde Cami halısı konusunda kesinlikle kafanızda çok fazla model oluşturma ve onlar arasında seçim yapma şansına sahip olacaksınız. HAYDİ BİZİ ARAYIN


Satılık En Kaliteli Cami Halıları

Eğer camiinize halı döşemek ve cami mimarisine uygun, tüm İslami kanun ve hakları göz önünde bulundurarak çok estetik bir görünüm vermek için satılık cami halısı istiyorsanız, bizden satın aldıktan sonra pişmanlık duymadan bizimle iletişime geçin.

İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin En Eski Cami Halı firması Kristal Halı kaliteli,sağlıklı ekonomik %100 yün ve akrilik cami halısı ve cami halıları üreticileri arasında en iyi Cami Halısı firmasıyız.

Halımızın talebinizi karşılamasını sağlıyoruz. Cami Halısı Fiyatlarımız diğer tüm firmalara göre çok daha ucuzdur.

Kaliteden asla ödün vermeyiz ve ürünümüzün İstanbul'daki tüm mağazalar arasında en dayanıklı olmasını sağlarız. Çeşitli boyutlarda halılar sunuyoruz, bu nedenle montaj konusunda endişelenmenize gerek yok. Teklifimiz, cami dokusuna uygun halının teslimi ve montajını da kapsamaktadır.

Aşağıdaki detaylardan bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin

Cami halıları hangi aşamalardan geçmektedir

İstanbul'daki cami halısı ve mescit halıları, Müslümanların ibadet ettiği zemini kaplamak için Camilerde veya Mescit'de kullanılıyor.

Cami halıları, her camide Mihrab'ı temsil eden bir uçta, ibadet edenleri Mekke'ye yönlendiren bir yön noktası olan bir niş ile karakterize edilir. Halıların çoğunda bir veya daha fazla cami lambası da bulunur.

Bu halılar 4 fit genişliğinde ve sadece 100 fit uzunluğunda rulolar halinde gelir ve alanın boşluğuna göre uzunluk değişebilir. Rokoko ve Barok tarzında çiçek desenlerini temsil eden yaldızlı gümüş ipliklerle işlenmiş kırmızı ipekten yapılmış seccade halısıdır.

Koyun yününden yapılan Türk Mescit halıları ayrıca renkleri iyi alır. Genel olarak Türk Cami halılarında yer döşemelerinde kullanılan yün elde eğirilir. İpliğin dokuma için kullanılmasından önce, ekstra kalite için birkaç ipin birlikte bükülmesi gerekir. Pamuk temel olarak halıların temelinde, kıvrımlarında ve atkılarında kullanılır.


Cami Halısı İçin Nihai Kılavuz

Çok sayıda Müslüman’ın birlikte borcunu ödeyip Allah'a teslim olduğu Cami Halılarında yer alan mescit zemin kaplaması. Bu makaleyi hedef alarak, herkes İslami uygulamaların Müslüman yaşamının ardındaki motivasyon olduğunu açık bir şekilde anlıyor. Müslümanlar grubu İslami kabul eder Müslümanların bir sebebi olarak nitelendirilirler, yani ona kötü şöhret göstererek yığınlarına yaklaşabilirler ve yoluna gidebilirler.

Cami Halısında Uygun Fiyat

Çoğu güvenilir ve uzman sağlayıcıların siteleri ve önemli ölçüde daha fazladır. Bu doğrultuda, sitelerin araştırılması ve reklamını yaptıkları cami halısı fiyatı ile Mescid Halısı ile ilgili veri alınması zorunludur. Bu sağlayıcılar, en iyi senaryo makul maliyetle, İslami görüntülere sahip zemin kaplamaları ve kilimlerin ayırt edici doğasını sunar.

Müslümanların mescit için ibadet ile ilgili olanı dikkatle takip etmeleri gereken bir şarttır. Bu doğrultuda Müslümanların Mescit de namazını temiz zemin kaplaması veya cami halısı üzerinde kılmaları önemlidir. Hakiki Müslümanlar, Müslümanları doğru yola yönlendiren, Peygamber Muhammed'in (SAV) takip edildiğini söylediği İslami standartlarını ve niteliklerini takip ederler.


Cami Halısının Özellikleri

cami halısı nerede satılır a. İnansan iyi edersin, mescit yer döşemeleri ile halılar arasında büyük bir fark vardır. Motivasyonları olağan üstüdür ve konfigürasyon örnekleri de  aynı şekilde ayırt edilemez.

b. Mescit halıları iyileştirmek için kullanılmamaktadır. Bunlar, ibadet etme amacıyla açıkça kullanılmaktadır. Sadece Müslümanlar bu tür yer döşemelerini ve halıları ister.

c. Mescit zemin kaplaması İslami temsili yapısından ayırt edilebilir. Cami zemin kaplama maliyeti çok yüksek değil. Maliyet, malzemenin yapısına bağlıdır. Sonra tekrar, iyileştirme halıları zeminin iyileştirilmesi için benzersiz bir şekilde ayarlanmış.

d. Her ne olursa olsun, herkesin istediği ve zemini şekillendirmek için evine yerleştirebileceği güzel kilimler. Bu güzel halılar maliyetlidir ve maliyetler malzeme cinsine, planına ve yüzeyine göre farklılık gösterir.

Cami Halısının Kullanımı

Küçük bir darda kalmak bile insanı Allah'a yaklaştırabilir, bu kanaatlerden biridir. Her gün beş vakit namaz, Müslüman'ın hayatındaki en kritik şeydir. Namaz olarak bilinen eleştirel bir şekilde Müslüman bireysel bir Cami Halısı Fiyatının verilmesi zorunlu bir uygulamadır. Ayrıca, lekesiz bir zemin kaplaması veya cami halısı, günde birkaç kez dua etmek için en çok ihtiyaç duyulan şeydir


En kaliteli cami halıları nasıl seçilir?

Camiler, Müslümanları bir araya getiren ve ibadet ettiren yerlerdir. Bir camiye girdiğinizde, mimarisinden ve onu çevreleyen enerjiden dingin hissedeceksiniz.

Camilerin iç dizaynı bu duruma göre tasarlanmıştır. İç mekanı çevreleyen cami halıları var. Basitçe planlanmıştır. Böylelikle camiye gidenler ibadete daha kolay odaklanabiliyor.

Cami halıları, cami halısı desenleri ve cami halısı modelleri bu nedenle çok önemlidir. Ortak bir alan olması ve insanların ibadet edip Allah'a yakınlaştığı bir yer olduğu için. sizlere en kaliteli cami halılarını en uygun fiyatlarla sunuyoruz
.

Özel Ölçüye Göre Yapılmış cami halıları

Cami halılarının canlı olduğu kadar az renkli yapılmasının da verimli olduğu düşünülmektedir. Üreticiler, yaklaşmakta olan renklenme talebini karşılamak için ince bir yaklaşım olan mescit bir halı üretirken yapılmamış bir gradyan için gitmeyi unutmazlar.

Eğimler yumuşak ve saygılı tutulur; eğimin artık herhangi bir korkunç yaklaşıma inanan kişiyi etkilemediği pozitifleştirilmiştir.

Dahası, renkler rastgele sonuçlar olmadan saklanır ve bir kez daha darbeler ile her şeyin açık olduğundan ve bu nedenle her açıdan faydalı olduğundan emin olur.


Çevreye kolayca uyar

Her durumda ihtiyacınız olan şey inanılmaz kalitedir. Kaliteden ödün verirseniz, uzun vadede hayal kırıklığına uğrayacağımızdan eminiz.

Kaliteden asla ödün vermediğimiz için uzun vadede çok yüksek dayanıklılık elde edersiniz.

En etkili çıkış şekliniz, neyin en çok saygı duyulduğu ve neyin çevreye kolayca uyduğudur. cami halısı firmaları İstanbul ile devam ediyor.

Temiz ve hijyenik halı birincil amacımızdır

Bir caminin gelişiminin arkasındaki ideoloji ve oraya mobilya yerleştirmenin arkasındaki fikir. Kolay temizlenebilir ve iyi durumda olmalıdır ve halı ve kilimlerimiz her koşulda size bu faydaları sağlayan hijyenik ve anti bakteriyeldir.

Kristal Cami Halıları, toplu halde cami halısı firmaları Türkiye'nin dört bir yanındaki camilere  hizmet veren cami halısı firmasıdır.

Cami halısı üretim fabrikalarına giderken bazı unsurlara rastladık. Cami halıları çok hafif olacak şekilde yapılmıştır ve üzerlerinde birinci sınıf, ince bir ilaçlı kaplama tabakası vardır


NEDEN YÜN CAMİ HALISI KULLANIN?

yün cami halısı

Yün, yüzyıllardır halı üretiminde kullanılmıştır, yün birçok kişi tarafından klasik halı lifi olarak görülmektedir.

Doğal bir elyaf olan yün, yanmaya karşı iyi bir dirence sahiptir ve doğal olarak alev geciktiricidir.

Yün ayrıca nemin etkisi altında stresten mükemmel bir geri kazanıma sahiptir, böylece ıslak temizleme, havı canlandırır ve kiri temizler.

Yünün temel özelliği olarak yaylanıp dik durabilmekte, yünün bu özellikleri dayanıklılığını artırmakta ve aşırı rahatlık hissi vermektedir.

Yün, uzun süreli dayanıklılık, görünümü muhafaza etme ve taze güzelliğini koruma yeteneği sunar ve tartışmasız "zarif bir şekilde yaşlanır".

Yünün mükemmel toprak gizleme kabiliyeti vardır ve diğer lifler kadar toprağı göstermez veya sergilemez.

Bunun nedeni, yünün opak bir elyaf olması (şeffaf olan sentetiklerin aksine) ve yünün sentetikler gibi kırılmaması ve ışığı yansıtmamasıdır.

Epidermisin pullarının sağladığı doğal olarak donuk görünüm, toprağı insan gözü için çok daha az görünür kılar.

Yün çok güçlü, elastik esnektir ve en yoğun trafiğe dayanacak ve yine de güzel görünecek ve aynı zamanda mükemmel bir yalıtkandır.

Yün anti-statiktir ve ısı ve nem açısından dengeli, sağlıklı bir atmosfer sağlar.

Seccade çeşitleri ve özellikleri
En farklı Mescit seccadesi  türlerinden biri, istisnai renklere sahip antik seccadedir. Bu halı, Koleksiyondan güzel bir beyaz arka plan olan daha küçük halı grubunun bir parçasıdır. Her ikisinin de çok benzer arazi tasarımı ve sınırları vardır.

Su geçirmezler ve sıvı emmezler; nem durumunda kolayca kururlar ve kuru bir bezle silebilirsiniz. Bir seyahatten döndüğünüzde onları yıkayabilir ve bir dahaki sefere saklayabilirsiniz. Uzun zamandır  Mescit Halısı Firmalarının çevresinde seccadelerin üzerinde yeşil küflerin asılı olduğunu hepimiz fark ediyoruz. Aynı zamanda bir koku da eşlik eder ve kokularından kurtulmak için onları tam güneşte asmamız gerekir. Gittiğinde, güneş ışığı da halı renklerini bozmuştu.
En İyi seccade
en iyi seccade  Seccadelerin her Müslüman evinde belirli bir yeri vardır; Günde beş defa, ailenin her ferdi onu Allah'ın huzurunda kullanacaktır. Seccadelerin sürekli  kullanılması, kirlenmesine ve yırtılmasına neden olur; dahası ağır katlandıkları için açık havada kullanılamazlar, çok yer kaplarlar. Islanırlarsa kurumaları da zaman alacaktır. Halı gibi bu seccadeleri yıkamak da oldukça zahmetlidir. % 100 polipropilen halılar bu soruna mükemmel bir çözüm gibi görünüyor.

Seccade, dini ritüellerde hizmet ettiği amaç nedeniyle her zaman büyük saygı görmüştür. Sadece ibadetler için temiz bir yer sağlamakla kalmaz, aynı zamanda tasarımında cennet ve sonsuzluk vaadini temsil eder. Tasarım ve renk her zaman dokumacılara, onların tarihlerine ve seccadelerinde sergileyebilecek kadar önemli buldukları sembollere bağlıdır, ancak tüm seccadelerde mihrap denen bir camideki nişi temsil eden bir niş sergilenir. Camideki mihrap, Mekke'de Kabe'ye bakan bir duvarda yapılmıştır ve bu nedenle namazın kılınacağı yönü temsil eder.

cami halısı konusunda uzmanlaşmıştır. Firmamız her türlü ihtiyacınızı karşılayabilecek kalite, çeşit ve esnekliğe sahiptir. Duvardan Duvara ekonomik Isı seti 20 yıl ömürlü cami için polipropilen halılar firmamızdan temin edilebilir.

EN İYİ CAMİ HALI MONTAJCISI
Halıların döşenmesi büyük bir mesele değil ama bazı deneyim gerektiriyor. çok zaman gerektirir. Profesyonel cami halısı montajcısı ise bunu kısa sürede aniden yapar. Kristal halı olarak, Türkiye'nin her yerinde hızlı ve verimli halı döşeme hizmetleri sunuyoruz. Cami halısı montajı projenizi ihtiyacınıza göre gerçekleştirebilecek tecrübeli ve bilgili bir ekibe sahibiz